Cięcie wodą waterjet | Atuty waterjetów Techjet
21844
page-template-default,page,page-id-21844,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Atuty waterjetów Techjet

Maszyny do cięcia wodą Techjet są tanie w eksploatacji i niezawodne, a ich obsługa po odpowiednim przeszkoleniu nie powinna sprawić nikomu większych problemów.

Odlewany korpus

Waterjety Techjet posiadają korpus wykonany w formie odlewu. Dzięki temu staje się praktycznie bezkonkurencyjny w porównaniu do konstrukcji spawanych. Zastosowanie odlewanych korpusów w maszynach waterjet zapewnia wysoką sztywność i długowieczność. Maszyny Techjet w długim czasie utrzymują odpowiednią geometrię i skuteczność w tłumieniu drgań.

Sprawdzony komputer przemysłowy

Sercem maszyny CNC do cięcia wodą jest komputer przemysłowy. W urządzeniach Techjet zastosowaliśmy niezawodny komputer firmy Fagor. Posiada on wysoką odporność na pyły, drgania, czy też skoki napięcia gwarantując wysoką niezawodność.

Prosta obsługa i programowanie waterjeta

Wraz z maszynami waterjet Techjet dostarcza swoim klientom zaawansowane oprogramowanie pozwalające na proste i szybkie przygotowywanie cięcia materiałów. Wystarczy wczytać rysunek, określić jakość cięcia i charakterystyki materiału, a program sam przygotuje cały proces ustalając optymalne parametry cięcia! Oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, choć, co warto dodać, Techjet zapewnia profesjonalne szkolenia z zakresu jego obsługi.

Funkcja automatycznego zaawansowanego rozkładu (nesting)

Techjet w oferowanym przez siebie pakiecie zawiera oprogramowanie z funkcją automatycznego zaawansowanego rozkładu, zwanego także nestingiem. Funkcja ta polega na automatycznym rozmieszczeniu elementów na arkuszu materiału, zapewniając tym samym optymalizację jego zużycia. Oszczędzaj na materiale i zarabiaj więcej!

Stół roboczy oddzielany od maszyny

Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa i komfortu obsługi maszyny waterjet. Rozwiązanie to jest szczególnie wygodne w przypadku załadunku na stół roboczy waterjeta materiałów, przy których niezbędne będzie użycie wózka widłowego. Obok kwestii bezpieczeństwa operatorów, materiału i samej maszyny istotną zaletą takiego rozwiązania jest po prostu wymiar finansowy – inne rozwiązania mogą utrudniać realizowanie zleceń wymagających trudnego załadunku – dzięki temu zbudujesz swoją przewagę nad konkurencją!

Łatwe i szybkie wyceny

Oprogramowanie dostarczane wraz w maszynami do cięcia wodą marki Techjet posiadają moduł szybkich wycen. Dzięki temu rozwiązaniu dosłownie w parę chwil będziesz wiedział jakiej wielkości będzie koszt Twojej produkcji bądź, w przypadku realizowania usług dla klientów zewnętrznych – optymalna cena – waterjet wraz z oprogramowaniem stanie się wsparciem dla Twojego działu finansowego bądź handlowego.

Możliwość cięcia pod kątem

Wykorzystuj swojego waterjeta firmy Techjet na przykład do cięcia płytek! Funkcja pochylania głowicy tnącej znajduje wiele zastosowań, jednak, co potwierdzają nasi klienci najbardziej użyteczna jest w przypadku cięcia kafelek. Klienci wspominali także, że tego rodzaju usługi charakteryzują się bardzo wysoką marżą…

Markowe komponenty

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami podzespołów do maszyn waterjet na świecie. Wysokiej jakości śruby kulowe, prowadnice, elementy układu elektroniki czy sterowania – zostały wyprodukowane przez liderów swoich branż – daje to gwarancje niezawodności waterjetów Techjet przez długie lata!